Organizujete klientskou akci? Chystáte večírek? Pořádáte teambuilding?

  • V naší nabídce najdete náměty a tipy možných realizací. Možnosti jsou však mnohem širší.

  • Ať už pořádáte zaměstnanecký teambuilding, otevíráte novou prodejnu nebo chystáte večírek pro své obchodní partnery, akci vám připravíme a zorganizujeme na míru. Zajistíme hostesky, raut, dopravu i reklamní předměty jako pozornost pro hosty. Samozřejmostí je komplexní návrh akce včetně zajištění doprovodných zábavných nebo teambuildingových aktivit.

  • Realizaci včetně všech souvisejících detailů uskutečníme podle vašich představ, v rámci stanoveného cíle, daných termínů a rozpočtů.
  • Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem či požadavkem, najdeme pro vás řešení! Vaše spokojenost je naším cílem.
Nezávazná objednávka
  Klientské akce, firemní večírek, párty

Zajistíme pro vás kompletní organizaci jakékoli klientské akce, teambuildingu nebo večírku dle vašich přání, včetně ubytování, programu a doprovodných aktivit v místě konání. Máme zde pro vás ukázky realizovaných akcí a tipy zábavných, týmových aktivit. Výčet není úplný vzhledem k téměř neomezeným možnostem způsobů realizace. Proto ke každé objednávce přistupujeme individuálně a řešení navrhujeme na míru vždy po detailním jednání se zadavatelem.

Více...


  Dárkové a reklamní předměty, design

Aby každá klientská či firemní akce byla úspěšná, od začátku do konce musí být jasně rozpoznatelné propojení všech složek, a to od pozvánek, programu, výzdoby až k rautu a menší či větší pozornosti, kterou si odnese každý účastník. Zajistíme originální dárkové nebo reklamní předměty pro vaše zaměstnance, dodavatele nebo zákazníky. Dle vašeho přání navrhneme design vašich pozvánek či jiných tiskovin, zajistíme výzdobu i catering pro jakoukoli příležitost.  Originální zážitkové dárky

Šéfovi nebo kolegyni, rodičům nebo dětem - darujte svým známým a blízkým jedinečný zážitek, na který budou dlouho vzpomínat! Zkuste adrenalin, relax, zábavu či sport. Nevíte si rady nebo jste nevybrali z uvedených tipů? Kontaktujte nás, pomůžeme vám najít nejvhodnější variantu z nekonečných možností.

Více...